Dantų gydymas išsimokėtinai!

Žinome, kaip svarbu rūpintis savo ir artimųjų didžiausiu turtu - sveikata. Kartais dantų gydymas išsimokėtinai gali tapti tikru išsigelbėjimu.
Naudodamiesi „General Financing“ paslauga „GF Medlizingas“ suplanuotoms ar netikėtoms medicininėms išlaidoms galime paskolinti iki 15 000 eurų. Mūsų teikiamas paslaugas pirkti išsimokėtinai su „GF Medlizingu“ verta, nes:
  • finansuosime pirkinio kainą nuo 50 iki 15 000 Eur;
  • galėsite rinktis išsimokėjimo terminą iki 84 mėn.;
  • pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 3 mėnesių;
Sužinokite daugiau apie "Dantų gydymas išsimokėtinai" paslaugą „GF Medlizingas“ ir pirkimo išsimokėjimo sąlygas:
  Jeigu kyla dvejonių, galite skambinti ir mums kontaktuose nurodytu numeriu - patarsime ir kartu rasime geriausią sprendimą. Svarbiausias mūsų patarimas - neatidėkite dantų problemų gydymo, kadangi laikui bėgant jos gali tapti vis rimtesnėmis ir kainuoti dar daugiau pinigų. Jei skauda - eikite tiesiai pas mus, nelaukite. Taip pat būtinai keletą kartų per metus atlikite profesionalią burnos higieną - tai geriausia prevencija dantų ir dantenų ligoms. Investicija į higieną jums gali sutaupyti šimtus ar net tūkstančius eurų ilgoje perspektyvoje - tai yra geriausia profilaktiką, kurią su kiekvienais metais atranda vis daugiau lietuvių. Dažniausiai dantų gydymu išsimokėtinai žmonės naudojasi tada, kai tenka protezuoti ar implantuoti prarastus dantis - procedūra moderni ir ilgaamžė, tačiau kainuoja daugiau, nei paprastas plombavimas. "Šypsenos ekspertai" gali pasigirti moderniausiomis technologijomis ir profesionaliais, nuolat žinias tobulinančiais darbuotojais. Daugiau apie mūsų paslaugas galite sužinoti čia >>